DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet
ROR Młodzieżowy

ROR Młodzieżowy

ROR Młodzieżowy proponujemy naszym klientom, pomiędzy 13-tym a 30-tym rokiem życia.

Informacje ogólne

Zastanawiasz się, po co Ci własny rachunek? To jasne – dzięki niemu będziesz miał łatwy dostęp do swoich pieniędzy i nie wydasz ich od razu na gry, płyty i inne przyjemności. Może nawet uda Ci się coś zaoszczędzić! Do rachunku dostaniesz niezwykle praktyczną kartę Maestro lub Visa Electron, natomiast by zrealizować szybkie płatności nowoczesną kartę z funkcja zbliżeniową MasterCard Debit lub Visa Elektron payWave. Posiadanie karty do rachunku to bezpłatny dostęp do sieci ponad 3000 bezprowizyjnych bankomatów na terenie całego kraju.

Twoje korzyści

 • brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • brak opłat za wydanie pierwszej karty do rachunku
 • brak opłat za przelewy i zlecenia stałe na rachunki prowadzone w BS Pleszew
 • konkurencyjne opłaty za przelewy i zlecenia stałe na rachunki w innych bankach
 • możliwość lokowania niskich kwot
 • wpłaty i wypłaty na rachunek w dowolnej wysokości
 • operacje na rachunku potwierdzane wyciągiem
 • forma i częstotliwość otrzymywania wyciągu według Twoich preferencji
 • możliwość dostępu do rachunku poprzez bankowość elektroniczną
 • możliwość otwarcia rachunku dla jednej lub kilku osób (dotyczy osób pełnoletnich)
 • dostęp do usług dodatkowych: zlecenia stałe, kredyt odnawialny

To jednak nie wszystkie zalety. Rachunek umożliwia oprócz gromadzenia środków pieniężnych i dokonywania przelewów ustanowienie stałych zleceń z tytułu opłat za mieszkanie, a także korzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczeń obejmującej m. in. ubezpieczenia kredytów i kart płatniczych.

Jeśli uda Ci się zaoszczędzić więcej pieniędzy, bądź chcesz odłożyć trochę ,,grosza na przyszłe wydatki pomożemy Ci wybrać korzystnie oprocentowaną lokatę lub inny produkt oszczędnościowy. Oferujemy również konta i lokaty w walucie wymienialnej.

Dla naszych stałych klientów posiadamy w ofercie korzystnie oprocentowane kredyty gotówkowe na dowolny cel i karty kredytowe. Posiadaczom rachunku oferujemy na korzystnych warunkach kredyt w rachunku.

Opłaty

Opłaty określone w Taryfie prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w walucie krajowej w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Oprocentowanie

Oprocentowanie zostało określone w Tabeli oprocentowania depozytów w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Jak założyć rachunek ?

Jeżeli jesteś uczniem weź legitymację szkolną albo tymczasowy dowód osobisty i wpadnij z rodzicami lub prawnym opiekunem do najbliższej placówki Banku Spółdzielczego w Pleszewie. Jeśli ukończyłeś 18 lat dla otwarcia rachunku wystarczy dowód osobisty.

W naszych placówkach czeka na Ciebie sztab miłych ludzi, którzy przygotują niezbędne dokumenty. Zajmie to tylko chwilę, ponieważ wszelkie formalności ograniczyliśmy do minimum. Złożysz autograf i już jesteś właścicielem ROR MŁODZIEŻOWEGO.

Żeby korzystać ze wszystkich przywilejów ROR MŁODZIEŻOWY musisz spełnić dwa proste warunki – wystarczy, że masz ukończone 13 lat i nie skończyłeś jeszcze 30 lat.

Jeśli tak, to czekamy na ciebie w naszych placówkach. 

Do pobrania

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje