DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet
ROR Standard

ROR Standard

Jeśli posiadasz wolne środki lub uzyskujesz stałe dochody proponujemy ROR Standard, dający możliwość elastycznego zarzadzania finansami.

Informacje ogólne

Dostęp do środków na rachunku umożliwiają wydawane do konta karty Maestro lub Visa Electron, umożliwiające płacenie za zakupy i wypłacanie gotówki z bankomatu. W Polsce kartami do rachunku można płacić w ponad 100 tysiącach miejsc i kilkunastu tysiącach bankomatów; na całym świecie są miliony punktów handlowych oraz bankomatów akceptujących twoje karty. Posiadanie karty do rachunku do bezpłatny dostęp do sieci ponad 3000 bezprowizyjnych bankomatów na terenie całego kraju. Nowoczesne karty z funkcją zbliżeniową MasterCard Debit lub Visa Electron payWawe pozwolą zrealizować szybkie płatności w punktach usługowo-handlowych.

Twoje korzyści

  • brak opłat za otwarcie rachunku
  • brak opłat za wydanie pierwszej karty do rachunku
  • konkurencyjne opłaty za przelewy i zlecenia stałe na rachunki w innych bankach
  • możliwość lokowania niskich kwot
  • wpłaty i wypłaty na rachunek w dowolnej wysokości
  • operacje na rachunku potwierdzane wyciągiem
  • forma i częstotliwość otrzymywania wyciągu według Twoich preferencji
  • możliwość dostępu do rachunku poprzez bankowość elektroniczną
  • możliwość otwarcia rachunku dla jednej lub kilku osób
  • dostęp do usług dodatkowych: zlecenia stałe, kredyt odnawialny

To jednak nie wszystkie zalety Twojego przyszłego rachunku. Rachunek umożliwia oprócz gromadzenia środków pieniężnych i dokonywania przelewów ustanowienie stałych zleceń z tytułu różnych stałych zobowiązań np. opłat za prąd, gaz inne opłaty, a także korzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczeń obejmującej m. in. ubezpieczenia kredytów i kart płatniczych.

Oferujemy atrakcyjne formy lokowania oszczędności; pomożemy Ci wybrać korzystnie oprocentowaną lokatę lub inny produkt oszczędnościowy. Oferujemy również konta i lokaty w walucie wymienialnej.

Oferujemy korzystnie oprocentowane kredyty gotówkowe na dowolny cel i karty kredytowe. Posiadaczom rachunku oferujemy na korzystnych warunkach kredyt w rachunku.

Opłaty

Opłaty określone w Taryfie prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w walucie krajowej w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Oprocentowanie

Oprocentowanie zostało określone w Tabeli oprocentowania depozytów w Banku Spółdzielczym w Pleszewie

 

Jak założyć rachunek ?

Aby stać się posiadaczem ROR STANDARD wystarczy odwiedzić najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego w Pleszewie i przedstawić ważny dokument stwierdzający tożsamość. Resztą niezbędnych formalności zajmą się nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy przygotują odpowiednie dokumenty które wystarczy podpisać – i gotowe rachunek otwarty – to do nich mogą się Państwo zgłaszać w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w placówkach Banku Spółdzielczego w Pleszewie.

Do pobrania

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje