Bankowość internetowa - logowanie eBankNet eCorpoNet
Umożliwiamy zawieszenie rat kredytowych

Umożliwiamy zawieszenie rat kredytowych

Umożliwiamy zawieszenie rat kredytowych

W celu złagodzenia negatywnych skutków związanych z epidemią koronawirusa, Bank Spółdzielczy w Pleszewie umożliwia klientom indywidualnym odłożenie o 3 miesiące terminu spłaty pełnych rat kapitałowo-odsetkowych kredytu, natomiast przedsiębiorcom oferuje zawieszenie rat maksymalnie do 30 września 2020 roku

Klienci, którzy chcieliby skorzystać z odroczenia spłaty powinni skontaktować się telefonicznie z Oddziałem oraz przesłać uproszczony wniosek na dedykowaną skrzynkę mailową Banku: wnioski@bspleszew.pl

Zachęcamy również do złożenia stosownych wniosków poprzez nasze systemy bankowości internetowej. 
Aby złożyć wniosek w systemie eBankNet należy wybrać zakładkę "Kontakt", a następnie z menu bocznego "Nowa wiadomość". Kliknięcie w polu "Kategoria wiadomości" powoduje rozwinięcie listy z której należy wybrać "Wniosek o okresowe zawieszenie spłaty rat kredytu". W treści wiadomości proszę wpisać: "W załączeniu wniosek o przerwę w spłacie rat kredytu" oraz dodać wcześniej uzupełniony pobrany z naszej strony (poniżej) plik wniosku za pomocą "Dodaj załączniki".

Jeżeli korzystacie Państwo z systemu eCorpoNet należy wybrać menu "Profil", następnie "Złóż wniosek". Wyświetli się okno dialogowe, w którym należy wskazać lokalizację uzupełnionego wniosku. Podczas przekazywania wniosku system poprosi o autoryzowanie dyspozycji np. hasłem sms lub inna formą podpisu. Poprawność przesłania pliku zostanie potwierdzona komunikatem który należy zatwierdzić.

Po otrzymaniu wniosku Bank skontaktuje się z Klientem i zdalnie przeprowadzi cały proces, łącznie z akceptacją warunków odroczenia i zawarciem porozumienia. Klient nie musi dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów, nie ponosi też żadnych dodatkowych opłat.
 

Do pobrania

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje