Bankowość internetowa - logowanie eBankNet eCorpoNet
Karta mobilna VISA

Karta mobilna VISA

Innowacyjna karta płatnicza wydawana do rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych prowadzonych w Banku Spółdzielczym w Pleszewie dla klientów indywidualnych, którzy zainstalują w smartfonie korzystającym z sytemu operacyjnego Android aplikację mobilną Portfel SGB.

PŁAĆ KARTĄ W TELEFONIE – ZAPOMNIJ O PORTFELU!

Karta mobilna wydawana w technologii HCE jest produktem dedykowanym dla klientów, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań, pozwalających na szybkie realizacje płatności za dokonane zakupy. To także ciekawa oferta skierowana do grupy ludzi młodych, posiadających smartfony, chętnie korzystających z wszelkiego rodzaju nowinek technicznych, dokonujących wielu transakcji zazwyczaj na niewielkie kwoty – przy tego typu płatnościach, rozwiązanie w postaci karty w telefonie doskonale się sprawdza, zwłaszcza, że transakcja przebiega sprawnie i szybko.

Twoje korzyści

  • innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie,
  • produkt dostępny dla telefonów  obsługiwanych przez wszystkich operatorów telefonii komórkowej,
  • wygodne i szybkie płatności zbliżeniowe,
  • brak konieczności noszenia portfela,
  • łatwy dostęp do środków zgromadzonych na rachunku,
  • możliwość dokonywania transakcji w kraju i zagranicą,
  • możliwość ubezpieczenia karty.
Okres ważności karty
 
Karta mobilna Visa  wydawana jest na okres 4 lat bez możliwości wznowienia – po upływie terminu ważności karty, klient będzie instalował na swoim telefonie nową kartę mobilną.

 

Standardowe limity dzienne do karty

Wypłaty gotówkowe – 1 500 zł
Transakcje bezgotówkowe – 3 000 zł
Możliwość ustalenia indywidualnych limitów dziennych.

Karta mobilna VISA umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych bez konieczności przekazywania telefonu komórkowego sprzedawcy – transakcje do 50 zł nie wymagają potwierdzenia numerem PIN, natomiast transakcje powyżej 50 zł potwierdzane są przez posiadacza karty numerem PIN.

Opłaty

Opłatę pobieraną za Kartę mobilną VISA – określa Taryfa prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w walucie krajowej w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Formularze

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi na stronie formularzami. Mogą je Państwo wydrukować i wypełnić w domu, dzięki  czemu skrócą czas wizyty w Banku

Do pobrania

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje