Bankowość internetowa - logowanie eBankNet eCorpoNet
ROR VIP

ROR VIP

Rachunek ten to najwyższa jakość w ramach oferty dla klientów indywidualnych. Rachunek przygotowaliśmy z myślom o tych klientach którzy powierzają nam swoje oszczędności posiadają ponad przeciętne wpływy na rachunek.

Informacje ogólne

Rachunek daje możliwość elastycznego zarządzania finansami oraz elastyczny dostęp do środków na nim zgromadzonych za pomocą wydawanych bezpłatnie do rachunku kart Maestro lub Visa Electron oraz karty zbliżeniowe MasterCard Debit lub Visa Electron payWawe pozwalające zrealizować szybkie płatności w placówkach usługowo-handlowych. Poza kartami wydanymi do rachunku mogą otrzymać Państwo wyjątkową kartę płatniczą MasterCard Gold, za pomocą której można płacić na całym świecie oraz wypłacać gotówkę z bankomatów. Osoby którym wydano kartę MasterCard Gold otrzymują pakiet ubezpieczeń podróżnych. 

Twoje korzyści

  • brak opłat za otwarcie rachunku
  • brak opłat za wydanie pierwszej karty do rachunku
  • preferencyjne opłaty za przelewy i zlecenia stałe na rachunki w innych bankach
  • brak opłat za wydanie i wznowienie karty
  • wpłaty i wypłaty na rachunek w dowolnej wysokości
  • operacje na rachunku potwierdzane wyciągiem
  • forma i częstotliwość otrzymywania wyciągu według Twoich preferencji
  • możliwość dostępu do rachunku poprzez bankowość elektroniczną
  • możliwość otwarcia rachunku dla jednej lub kilku osób
  • dostęp do usług dodatkowych: zlecenia stałe, kredyt odnawialny

Rachunek umożliwia oprócz gromadzenia środków pieniężnych i dokonywania przelewów ustanowienie stałych zleceń z tytułu różnych stałych zobowiązań np. opłat za prąd, gaz inne opłaty, a także korzystania z atrakcyjnej oferty innych produktów banku.

Oferujemy atrakcyjne formy lokowania oszczędności; nasi pracownicy pomogą korzystnie ulokować przez Państwa nadwyżki finansowe na lokatach terminowych lub rachunku oszczędnościowym. Oferujemy również konta i lokaty w walutach wymienialnych.

Oferujemy korzystnie oprocentowane kredyty gotówkowe na dowolny cel i karty kredytowe. Posiadaczom rachunku oferujemy na korzystnych warunkach kredyt w rachunku.

Opłaty

Opłaty określone w Taryfie prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w walucie krajowej w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Oprocentowanie

Oprocentowanie zostało określone w Tabeli oprocentowania depozytów w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Jak założyć rachunek ?

Aby stać się posiadaczem ROR VIP wystarczy odwiedzić najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego w Pleszewie i przedstawić ważny dokument stwierdzający tożsamość. Resztą niezbędnych formalności zajmą się nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy przygotują odpowiednie dokumenty które wystarczy podpisać – i gotowe rachunek otwarty – to do nich mogą się Państwo zgłaszać w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w placówkach Banku Spółdzielczego w Pleszewie.

Do pobrania

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje