DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet
ROR Senior

ROR Senior

Jeśli posiadasz wolne środki lub uzyskujesz stałe dochody proponujemy ROR Senior dający możliwość elastycznego zarządzania finansami.

Informacje ogólne

Dostęp do środków na rachunku umożliwiają wydawane do konta karty Maestro lub Visa Electron, umożliwiające płacenie za zakupy i wypłacanie gotówki z bankomatu. W Polsce kartami do rachunku można płacić w ponad 100 tysiącach miejsc i kilkunastu tysiącach bankomatów; na całym świecie są miliony punktów handlowych oraz bankomatów akceptujących twoje karty. Posiadanie karty do rachunku do bezpłatny dostęp do sieci ponad 3000 bezprowizyjnych bankomatów na terenie całego kraju. Nowoczesne karty z funkcją zbliżeniową MasterCard Debit lub Visa Electron payWawe pozwolą zrealizować szybkie płatności w placówkach usługowo-handlowych.

ROR SENIOR to rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy dla osób które ukończyły 60 rok życia; rachunek umożliwia gromadzenie środków oraz dokonywanie przelewów i wypłat do wysokości dostępnego salda. W ramach rachunku dostępne są także produkty i usługi dodatkowe takie jak np. zlecenia stałe oraz możliwość uzyskania kredytu w rachunku i wydania karty do rachunku.

Twoje korzyści

 • brak opłat za otwarcie rachunku
 • preferencyjne opłaty za prowadzenie rachunku
 • brak opłat za wydanie pierwszej karty do rachunku
 • preferencyjne opłaty za przelewy i zlecenia stałe na rachunki w innych bankach
 • możliwość lokowania niskich kwot
 • wpłaty i wypłaty na rachunek w dowolnej wysokości
 • operacje na rachunku potwierdzane wyciągiem
 • forma i częstotliwość otrzymywania wyciągu według Twoich preferencji
 • możliwość dostępu do rachunku poprzez bankowość elektroniczną
 • możliwość otwarcia rachunku dla jednej lub kilku osób
 • dostęp do usług dodatkowych: zlecenia stałe, kredyt odnawialny

Rachunek umożliwia oprócz gromadzenia środków pieniężnych i dokonywania przelewów ustanowienie stałych zleceń z tytułu różnych stałych zobowiązań np. opłat za prąd, gaz inne opłaty, a także korzystania z atrakcyjnej oferty innych produktów banku.

Oferujemy atrakcyjne formy lokowania oszczędności; nasi pracownicy pomogą korzystnie ulokować przez Państwa nadwyżki finansowe na lokatach terminowych lub rachunku oszczędnościowym. Oferujemy również konta i lokaty w walutach wymienialnych.

Naszym stałym klientom oferujemy korzystnie oprocentowane kredyty gotówkowe na dowolny cel i karty kredytowe. Posiadaczom rachunku oferujemy na korzystnych warunkach kredyt w rachunku.

Opłaty

Opłaty określone w Taryfie prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w walucie krajowej w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Oprocentowanie

Oprocentowanie zostało określone w Tabeli oprocentowania depozytów w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Jak założyć rachunek ?

Aby stać się posiadaczem ROR SENIOR wystarczy odwiedzić najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego w Pleszewie i przedstawić ważny dokument stwierdzający tożsamość. Resztą niezbędnych formalności zajmą się nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy przygotują odpowiednie dokumenty które wystarczy podpisać – i gotowe rachunek otwarty – to do nich mogą się Państwo zgłaszać w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w placówkach Banku Spółdzielczego w Pleszewie.

Do pobrania

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje