DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet

Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych określane jako „RODO”).

Pragniemy nadmienić, iż przetwarzanie danych osobowych jest nieodłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług bankowych.

Wychodząc naprzeciw wymogom jakie stawia przed nami RODO oraz w celu zapewnienia łatwego dostępu do informacji związanych z bezpieczeństwem i ochroną danych osobowych w naszym Banku, będziemy na bieżąco zamieszczać w zakładce „Polityka prywatności” niezbędne materiały, z którymi będą się mogli Państwo zapoznać.

Jednocześnie, informujemy, że obowiązujące w Banku standardy ochrony danych osobowych będą na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do zmieniającej się rzeczywistości, aby zapewnić jak najwyższy stopień ochrony praw i wolności osób, których dane dotyczą.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami:

RODO – zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych

Obowiązek informacyjny

Polityka cookies

Informacja dotycząca monitoringu wizyjnego

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje