DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet

Karty

Jeśli poszukujesz nowoczesnych i bezpiecznych środków płatniczych, mamy dla Ciebie szeroką ofertę akceptowanych na całym świecie kart płatniczych, służących do szybkiej i wygodnej realizacji operacji bezgotówkowych oraz gotówkowych.

 • Bezpieczeństwo korzystania z kart płatniczych

  BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z KARTY PŁATNICZEJ

  Pamiętaj !

  Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

  Dowiedz się więcej  >
 • VISA Business Electron

  Jeśli poszukujesz prostych i bezpiecznych rozwiązań finansowych dla Twojej firmy, Visa Business Electron jest dla Ciebie.
  To międzynarodowa, powszechnie używana karta płatnicza, dzięki której zrealizujesz służbowe transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Możesz nią płacić w hotelach, sklepach, na stacjach benzynowych – we wszystkich miejscach oznaczonych logo Visa.

  Dowiedz się więcej  >
 • VISA Business Electron payWave

  Jeśli poszukujesz prostych i bezpiecznych rozwiązań finansowych dla Twojej firmy, Visa Business Electron payWave jest dla Ciebie. To międzynarodowa, powszechnie używana karta płatnicza, dzięki której zrealizujesz służbowe transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Możesz nią płacić w hotelach, sklepach, na stacjach benzynowych – we wszystkich miejscach oznaczonych logo Visa, w tym dokonywać transakcji zbliżeniowych payWave.

  Dowiedz się więcej  >
 • MasterCard Business zbliżeniowa

  Jeśli poszukujesz prostych i bezpiecznych rozwiązań finansowych dla Twojej firmy, karta MasterCard Business z funkcją zbliżeniową jest dla Ciebie. To międzynarodowa, powszechnie używana karta płatnicza, dzięki której zrealizujesz służbowe transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Możesz nią płacić w hotelach, sklepach, na stacjach benzynowych – we wszystkich miejscach oznaczonych logo MasterCard.

  Dowiedz się więcej  >
 • MasterCard Business charge

  Musisz zrobić zakupy dla firmy lub zapłacić rachunki podczas podróży służbowej, a nie chcesz wozić ze sobą gotówki – karta MasterCard Business rozwiąże Twój problem. W kraju i za granicą.

  Dowiedz się więcej  >
 • MasterCard Business Gold charge

  Jeśli chcesz prowadzić interesy nie mając przy sobie ani grosza gotówki, a jednocześnie cieszyć się prestiżem i pakietem ubezpieczeń, zdecyduj się na MasterCard Business Gold w Banku Spółdzielczym w Pleszewie

  MasterCard Business Gold to karta z odroczonym terminem płatności, dzięki której możesz również cieszyć się dodatkowymi przywilejami.

  Dowiedz się więcej  >
 • MasterCard kredydowa

  Jeśli chcesz bezgotówkowo płacić za towary i usługi na całym świecie, a także w Internecie, przez telefon i korespondencyjnie, karta kredytowa MasterCard jest dla Ciebie.

  Dowiedz się więcej  >
 • 3D-Secure

  Bezpieczne płatności w internecie z usługą 3D Secure

  Co to jest usługa 3D Secure?
  Usługa 3D Secure to dodatkowe, darmowe zabezpieczenie płatności kartą w internecie.

  Jak działa usługa 3D Secure?
  Jeśli płacisz kartą płatniczą w sklepie internetowym, który obsługuje 3D Secure, wymagane może być dodatkowe potwierdzenie transakcji.

  Zakupy kartą w internecie z usługą 3D Secure potwierdzisz na dwa sposoby. Poznaj i wybierz najwygodniejszy dla siebie:

  • w aplikacji mobilnej SGB Mobile,
  • poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne oraz podanie hasła 3D Secure (jednorazowego kodu SMS), które otrzymasz na numer telefonu komórkowego podany przez Ciebie do kontaktu w Twoim Banku.

  Odpowiedź na pytanie weryfikacyjne ustalisz w placówce Twojego Banku lub poprzez bezpłatną infolinię pod numerem 800 888 888 lub 61 647 28 46 (z zagranicy; opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora). Infolinia dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

  Wpisując odpowiedź na pytanie weryfikacyjne pamiętaj, że musi być zgodna z tym co zostało podane w Banku lub na Infolinii. Koniecznie zachowaj odpowiednią wielkość liter i prawidłowo wpisz wszystkie znaki polskie i specjalne.

  Pamiętaj, że jeśli żadna ze wskazanych metod potwierdzania transakcji nie została przez Ciebie wybrana, nie zapłacisz kartą w internecie z użyciem metody 3D Secure.

  Aktywacja usługi 3D Secure
  Usługa jest automatycznie włączana przy aktywacji karty.

  Jak przebiega transakcja z usługą 3D Secure?
  Wejdź na stronę sklepu obsługującego płatności 3D Secure – oznaczoną symbolami poniżej:

  • Wybierz płatność kartą i podaj jej dane:

  1.    Numer karty
  2.    Imię i Nazwisko
  3.    Datę ważności
  4.    Kod CVV2/CVC2, który znajdziesz na odwrocie karty, obok paska do podpisu

  • Sprawdź poprawność danych

  • Potwierdź hasłem 3D Secure

  Płatności kartą w internecie możesz potwierdzić w aplikacji mobilnej SGB Mobile lub poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne i podanie hasła 3D Secure (kodu SMS).

  Pamiętaj, że nie zawsze płatności kartą w sklepach internetowych będą wymagały dodatkowej weryfikacji w usłudze 3D Secure – zależy to od sklepu internetowego.

  Zablokowanie usługi 3D Secure
  Jeśli 3 razy podasz błędną odpowiedź na pytanie weryfikacyjne lub błędne hasło 3D Secure, usługa zostanie zablokowana do końca dnia. Automatycznie o godzinie 00:00 dnia następnego usługa zostanie odblokowana i kolejne płatności będą możliwe.

  Jak odblokować usługę 3D Secure?
  Jeśli nie udaje Ci się zapłacić kartą w sklepach internetowych, które obsługują usługę 3D Secure, skontaktuj się z nami. Zadzwoń pod bezpłatną infolinię 800 888 888 lub pod numer 61 647 28 46 (z zagranicy; opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora). Infolinia dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

  Karty obsługiwane w usłudze 3D Secure
  Karty dla klientów indywidualnych, za wyjątkiem kart przedpłaconych  – transakcje potwierdzasz odpowiedzią na pytanie weryfikacyjne i hasłem 3D Secure (kodem SMS) lub w aplikacji mobilnej SGB Mobile.

  Transakcje kartami przedpłaconymi potwierdzasz jedynie odpowiedzią na pytanie weryfikacyjne i hasłem 3D Secure (kodem SMS).

  Dowiedz się więcej:

  Pytania i odpowiedzi dot. płatności kartą z usługą 3D Secure. 

  Dowiedz się więcej  >
Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje