DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet

Promocje

 • Finansowanie Agrobiznesu

  Od 1 stycznia 2016 roku wchodzą w życie przepisy, które upraszczają handel bezpośredni produktami żywnościowymi. Już teraz warto zastanowić się nad rozszerzeniem działalności, tak aby jak najszybciej skorzystać z okazji i zwiększyć swój zysk.

  Bank Spółdzielczy w Pleszewie oferuje szeroką ofertę produktów i usług bankowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i produktów przygotowanych z myślą o agroprzedsiębiorcach, w tym nowoczesne kanały obsługi: dostęp do swojego rachunku bankowego przez Internet i płatności z użyciem telefony komórkowego.

   

  Dowiedz się więcej  >
 • Kredyt obrotowy "Na hektary"

  Kredyt obrotowy "Na hektary" to idealna forma finansowania zakupu rzeczowych środków do produkcji rolnej dla Twojego gospodarstwa rolnego.

  Dowiedz się więcej  >
 • Do STU bez PIN-u

  Teraz jeszcze wygodniej! Płać dowolną kartą płatniczą bez PIN – nawet do 100 zł.

  Dowiedz się więcej  >
 • Terminal płatniczy za 0 zł

  Terminale płatnicze za 0 zł

  • przez 12 miesięcy dla przedsiębiorców,
  • dla instytucji publicznych aż do 31.12.2025 r.

  JAK UZYSKAĆ TERMINAL?

  • złóż wniosek przez bankowość internetową w opcji ,,Wnioski” zakładka ,,Wnioski eximee”;
  • przyjdź do najbliższej placówki naszego Banku.

  Terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy w Banku Spółdzielczym w Pleszewie

  Bank Spółdzielczy w Pleszewie we współpracy z Fiserv Polska S.A. i Fundacją Polska Bezgotówkowa oferuje bezpłatne terminale POS dla przedsiębiorców oraz dla instytucji publicznych.

  Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Od września 2018 r. Program został rozszerzony o instytucje publiczne.

  Dzięki Programowi sklep lub punkt usługowy może przez okres 12 miesięcy przyjmować płatności kartą bez ponoszenia kosztów.

   

  Dowiedz się więcej  >
Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje