DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet

Karty

Jeśli poszukujesz nowoczesnych i bezpiecznych środków płatniczych, mamy dla Ciebie szeroką ofertę akceptowanych na całym świecie kart płatniczych, służących do szybkiej i wygodnej realizacji operacji bezgotówkowych oraz gotówkowych.

 • Bezpieczeństwo korzystania z kart płatniczych

  BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z KARTY PŁATNICZEJ

  Pamiętaj !

  Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

  Dowiedz się więcej  >
 • VISA Business Electron

  Jeśli poszukujesz prostych i bezpiecznych rozwiązań finansowych dla Twojej firmy, Visa Business Electron jest dla Ciebie.
  To międzynarodowa, powszechnie używana karta płatnicza, dzięki której zrealizujesz służbowe transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Możesz nią płacić w hotelach, sklepach, na stacjach benzynowych – we wszystkich miejscach oznaczonych logo Visa.

  Dowiedz się więcej  >
 • VISA Business Electron payWave

  Jeśli poszukujesz prostych i bezpiecznych rozwiązań finansowych dla Twojej firmy, Visa Business Electron payWave jest dla Ciebie. To międzynarodowa, powszechnie używana karta płatnicza, dzięki której zrealizujesz służbowe transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Możesz nią płacić w hotelach, sklepach, na stacjach benzynowych – we wszystkich miejscach oznaczonych logo Visa, w tym dokonywać transakcji zbliżeniowych payWave.

  Dowiedz się więcej  >
 • MasterCard Business zbliżeniowa

  Jeśli poszukujesz prostych i bezpiecznych rozwiązań finansowych dla Twojej firmy, karta MasterCard Business z funkcją zbliżeniową jest dla Ciebie. To międzynarodowa, powszechnie używana karta płatnicza, dzięki której zrealizujesz służbowe transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Możesz nią płacić w hotelach, sklepach, na stacjach benzynowych – we wszystkich miejscach oznaczonych logo MasterCard.

  Dowiedz się więcej  >
 • MasterCard Business charge

  Musisz zrobić zakupy dla firmy lub zapłacić rachunki podczas podróży służbowej, a nie chcesz wozić ze sobą gotówki – karta MasterCard Business rozwiąże Twój problem. W kraju i za granicą.

  Dowiedz się więcej  >
 • MasterCard Business Gold charge

  Jeśli chcesz prowadzić interesy nie mając przy sobie ani grosza gotówki, a jednocześnie cieszyć się prestiżem i pakietem ubezpieczeń, zdecyduj się na MasterCard Business Gold w Banku Spółdzielczym w Pleszewie

  MasterCard Business Gold to karta z odroczonym terminem płatności, dzięki której możesz również cieszyć się dodatkowymi przywilejami.

  Dowiedz się więcej  >
 • MasterCard kredydowa

  Jeśli chcesz bezgotówkowo płacić za towary i usługi na całym świecie, a także w Internecie, przez telefon i korespondencyjnie, karta kredytowa MasterCard jest dla Ciebie.

  Dowiedz się więcej  >
 • MasterCard przedpłacona

  Karta przeznaczona jest dla klientów instytucjonalnych: pozwala na regulowanie wydatków służbowych bez konieczności wypłaty zaliczek, np. płatności za paliwo, hotele, bilety lotnicze, czy artykuły biurowe. Może być również przekazana jako instrument do wypłaty nagród, czy premii.

  Dowiedz się więcej  >
 • 3D-Secure

  Bezpieczne płatności w internecie z usługą 3D Secure

  Co to jest usługa 3D Secure?
  Usługa 3D Secure to dodatkowe, darmowe zabezpieczenie płatności kartą w internecie.

  Jak działa usługa 3D Secure?
  Jeśli płacisz kartą płatniczą w sklepie internetowym, który obsługuje 3D Secure, wymagane może być dodatkowe potwierdzenie transakcji.

  Zakupy kartą w internecie z usługą 3D Secure potwierdzisz na dwa sposoby. Poznaj i wybierz najwygodniejszy dla siebie:

  • w aplikacji mobilnej SGB Mobile,
  • poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne oraz podanie hasła 3D Secure (jednorazowego kodu SMS), które otrzymasz na numer telefonu komórkowego podany przez Ciebie do kontaktu w Twoim Banku.

  Odpowiedź na pytanie weryfikacyjne ustalisz w placówce Twojego Banku lub poprzez bezpłatną infolinię pod numerem 800 888 888 lub 61 647 28 46 (z zagranicy; opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora). Infolinia dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

  Wpisując odpowiedź na pytanie weryfikacyjne pamiętaj, że musi być zgodna z tym co zostało podane w Banku lub na Infolinii. Koniecznie zachowaj odpowiednią wielkość liter i prawidłowo wpisz wszystkie znaki polskie i specjalne.

  Pamiętaj, że jeśli żadna ze wskazanych metod potwierdzania transakcji nie została przez Ciebie wybrana, nie zapłacisz kartą w internecie z użyciem metody 3D Secure.

  Aktywacja usługi 3D Secure
  Usługa jest automatycznie włączana przy aktywacji karty.

  Jak przebiega transakcja z usługą 3D Secure?
  Wejdź na stronę sklepu obsługującego płatności 3D Secure – oznaczoną symbolami poniżej:

  • Wybierz płatność kartą i podaj jej dane:

  1.    Numer karty
  2.    Imię i Nazwisko
  3.    Datę ważności
  4.    Kod CVV2/CVC2, który znajdziesz na odwrocie karty, obok paska do podpisu

  • Sprawdź poprawność danych

  • Potwierdź hasłem 3D Secure

  Płatności kartą w internecie możesz potwierdzić w aplikacji mobilnej SGB Mobile lub poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne i podanie hasła 3D Secure (kodu SMS).

  Pamiętaj, że nie zawsze płatności kartą w sklepach internetowych będą wymagały dodatkowej weryfikacji w usłudze 3D Secure – zależy to od sklepu internetowego.

  Zablokowanie usługi 3D Secure
  Jeśli 3 razy podasz błędną odpowiedź na pytanie weryfikacyjne lub błędne hasło 3D Secure, usługa zostanie zablokowana do końca dnia. Automatycznie o godzinie 00:00 dnia następnego usługa zostanie odblokowana i kolejne płatności będą możliwe.

  Jak odblokować usługę 3D Secure?
  Jeśli nie udaje Ci się zapłacić kartą w sklepach internetowych, które obsługują usługę 3D Secure, skontaktuj się z nami. Zadzwoń pod bezpłatną infolinię 800 888 888 lub pod numer 61 647 28 46 (z zagranicy; opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora). Infolinia dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

  Karty obsługiwane w usłudze 3D Secure
  Karty dla klientów indywidualnych, za wyjątkiem kart przedpłaconych  – transakcje potwierdzasz odpowiedzią na pytanie weryfikacyjne i hasłem 3D Secure (kodem SMS) lub w aplikacji mobilnej SGB Mobile.

  Transakcje kartami przedpłaconymi potwierdzasz jedynie odpowiedzią na pytanie weryfikacyjne i hasłem 3D Secure (kodem SMS).

  Dowiedz się więcej:

  Pytania i odpowiedzi dot. płatności kartą z usługą 3D Secure. 

  Dowiedz się więcej  >
Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Leasing
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje