DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet

Bankowość elektroniczna

 • eBankNet

  eBankNet to system bankowości internetowej zapewniający posiadaczowi rachunku bezpieczny i wygodny dostęp do swojego rachunku bankowego poprzez Internet, za pomocą dowolnej przeglądarki stron www.

  Dowiedz się więcej  >
 • SaldoSMS

  SaldoSMS jest telefonicznym zautomatyzowanym systemem informacyjnym pracującym 24 godziny na dobę, polegającym na wysyłaniu komunikatów SMS na numer telefonu komórkowego . Dzięki zintegrowaniu z głównym systemem księgowym Banku, udostępniona informacja jest szybka i wiarygodna.

  Dowiedz się więcej  >
 • Express Elixir

  Express Elixir to przelew natychmiastowy – większość transakcji realizowana jest w czasie kliku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy.

  Dowiedz się więcej  >
 • Paybynet

  Kupujesz w Internecie? Chcesz bezpiecznie zapłacić i jak najszybciej otrzymać zamówiony towar? Poznaj naszą nową usługę – płatności internetowe Paybynet.

  Dzieki usłudze płatności internetowych Paybynet wygodnie zapłacisz za zakupy w Internecie. Pieniądze niezwłocznie trafią z Twojego konta bezpośrednio na konto sprzedawcy, dzięki czemu zamówienie szybciej do Ciebie dotrze.

  Paybynet to jedyny system płatności internetowych, w którym Twoje pieniądze nie trafiają na rachunek pośrednika.

  Dowiedz się więcej  >
 • Bezpieczeństwo w Bankowości Internetowej

  ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS KORZYSTANIA Z BANKOWOSCI ELEKTRONICZNEJ

  Dowiedz się więcej  >
 • SGB Mobile

  SPRAWDŹ CO POTRAFI NOWA APLIKACJA SGB MOBILE
  Jest przejrzysta, funkcjonalna i po prostu ładna. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do codziennego, bezpiecznego bankowania. Miej bank zawsze pod ręką!
   

  Dowiedz się więcej  >
Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje