DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet

Karty

Jeśli poszukujesz nowoczesnych i bezpiecznych środków płatniczych, mamy dla Ciebie szeroką ofertę akceptowanych na całym świecie kart płatniczych, służących do szybkiej i wygodnej realizacji operacji bezgotówkowych oraz gotówkowych.

 • VISA Electron

  Jeśli chcesz wygodnie i bezpiecznie płacić za towary i usługi w kraju i za granicą, karta Visa Electron jest dla Ciebie.

  Dowiedz się więcej  >
 • VISA Electron – młodzieżowa

  Jeśli szukasz prostego, wygodnego i bezproblemowego sposobu płacenia za wszystko, karta młodzieżowa Visa Electron jest dla Ciebie.

  Dowiedz się więcej  >
 • VISA Electron payWave

  Nowoczesna i funkcjonalna karta debetowa do konta osobistego, która oprócz standardowych funkcji wypłaty gotówki i realizacji transakcji bezgotówkowych umożliwia dokonywanie transakcji zbliżeniowych payWave.
   
  Dowiedz się więcej  >
 • Karta Kibica

  Karta Kibica Mastercard – to idealna oferta dla każdego kibica Lecha Poznań. Kartą można płacić za zakupy lub wypłacać gotówkę, a także korzystać z funkcji stadionowej karty.

  Dowiedz się więcej  >
 • Mastercard zbliżeniowa

  MasterCard z funkcją zbliżeniową.

  Nowoczesna i funkcjonalna karta debetowa do konta osobistego, która oprócz standardowych funkcji wypłaty gotówki i realizacji transakcji bezgotówkowych umożliwia dokonywanie transakcji zbliżeniowych.

  Dowiedz się więcej  >
 • Mastercard przedpłacona

  Karta przedpłacona MasterCard to międzynarodowa karta płatnicza, za pomocą której można dokonywać w kraju i za granicą

  Dowiedz się więcej  >
 • Mastercard Kredytowa

  Jeśli chcesz bezgotówkowo płacić za towary i usługi na całym świecie, a także w Internecie, przez telefon i korespondencyjnie, karta kredytowa MasterCard jest dla Ciebie.

  Dowiedz się więcej  >
 • Bezpieczeństwo korzystania z kart płatniczych

  BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z KARTY PŁATNICZEJ

  Pamiętaj !

  Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

  Dowiedz się więcej  >
 • 3D-Secure

  3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze

  Dowiedz się więcej  >
 • Portfel SGB

  Miło nam poinformować, że naszym klientom została udostępniona nowa wersja aplikacji mobilnej Portfel SGB.

  Dzięki aplikacji Portfel SGB masz możliwość sprawdzenia środków dostępnych dla karty płatniczej wydanej w Banku Spółdzielczym w Pleszewie, podglądu historii transakcji dokonanych kartą, a w przypadku posiadania karty mobilnej – dokonywanie szybkich płatności zbliżeniowych za pomocą Twojego telefonu.
   

  Dowiedz się więcej  >
Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje