DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet

Kredyty

Dla klientów indywidualnych proponujemy szeroką gamę kredytów na różne potrzeby. Dzięki naszym kredytom z łatwością znajdziecie świetny sposób na sfinansowanie zakupu opału, mebli, komputera, samochodu, budowę lub remont mieszkania, czy też wymarzone wakacje.

 

Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy służą pomocą i udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty kredytowej. Wystarczy, że udasz się do najbliższej placówki naszego Banku.

 • Kredyt gotówkowy

  Jeśli planujesz większe zakupy, dopadły cię niespodziewane wydatki, wybierasz się w podróż marzeń lub po prostu szybko potrzebujesz większej kwoty, kredyt gotówkowy w Banku Spółdzielczym w Pleszewie jest dla Ciebie.

  Dowiedz się więcej  >
 • Kredyt odnawialny w ROR

  Jeśli masz już konto osobiste w Banku Spółdzielczym w Pleszewie lub dopiero planujesz je założyć i potrzebujesz pieniędzy na dowolny cel, chcesz z nich korzystać w dogodnym dla Ciebie momencie i w dowolnym momencie spłacić zadłużenie, kredyt odnawialny w ROR jest dla Ciebie.

  Dowiedz się więcej  >
 • Kredyt mieszkaniowy

  Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu, domu z ogródkiem, kawalerce czy jakichkolwiek innych czterech kątach, nasz kredyt mieszkaniowy jest dla Ciebie.
  Dostaniesz go nawet, jeśli masz niewysokie dochody – Twoja zdolność kredytowa może być oceniana łącznie z dochodami kilku kredytobiorców, na przykład Twoich rodziców.

  Dowiedz się więcej  >
 • Kredyt konsolidacyjny

  Spłacasz kilka kredytów: mieszkaniowy, konsumpcyjny, limit w karcie, debet…? Spakujemy wszystkie Twoje raty w jedną

  Dowiedz się więcej  >
 • Pożyczka hipoteczna

  Jeśli potrzebujesz środków, które możesz przeznaczyć na dowolny cel, pożyczka hipoteczna w Banku Spółdzielczym w Pleszewie jest dla Ciebie, a jej warunki dostosowane są do Twoich potrzeb i możliwości.

  Dowiedz się więcej  >
 • Kredyt na finansowanie przedsięwzięć termomodernizacyjnych i remontów z premią BGK

  Inwestorzy zaciągający kredyty termomodernizacyjne i remontowe po spełnieniu określonych w Ustawie warunków otrzymują premię z BGK, która obligatoryjnie zostaje przeznaczona na spłatę części kredytu, zaciągniętego na przedsięwzięcie termomodernizacyjne lub remontowe.

  Dowiedz się więcej  >
Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje