Bankowość internetowa - logowanie eBankNet eCorpoNet
Lokata SGB (Jesień 2018)

Lokata SGB (Jesień 2018)

Zysk i nagrody idą w parze

Jesienna loteria z nagrodami

Jesienią zasil swoje konto podwójnie – zapewnij sobie zysk i szansę na nagrodę do pary! Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Pleszewie w okresie od 1 października do 21 grudnia 2018 roku możesz wygrać nową Kię Stonic i inne atrakcyjne nagrody.

Do zdobycia są też:

  • Zestaw kina domowego Panasonic
  • Ekspres Krups Nescafe Dolce Gusto
  • Stacja pary Philips PerfectCare
  • Mop parowy Vileda

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Jesień 2018)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 1.10.2018 r. do 21.12.2018 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.
 

Bezpieczeństwo środków:

Lokata to bezpieczeństwo inwestycji Twoich pieniędzy, bezpieczeństwo ulokowanych środków zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zapraszamy do placówek Banku Spółdzielczego w Pleszewie.

W loterii wezmą udział lokaty 3- i 6- miesięczne określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, na których zostanie ulokowane minimum 500 zł. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża Twój zysk.

 

Oprocentowanie lokaty SGB (Jesień 2018) zmienne w skali roku, na dzień 01.10.2018 r. wynosi:

  • 1,50% w przypadku lokaty 6-miesiecznej oraz
  • 1,34% dla lokaty 3-miesięcznej.

Opłaty

Opłaty określone w Taryfie prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w walucie krajowej w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Do pobrania

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje