DOSTĘPNOŚĆBankowość internetowa - strefa logowania

Logowanie do eBankNet Logowanie do eCorpoNet
Lokata SGB (Zima 2020)

Lokata SGB (Zima 2020)

Mamy ty nagrody w loterii Lokata SGB

Oszczędzanie leży w Twojej maturze? To dobrze. Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Pleszewie w okresie od 20 stycznia do 31 marca 2020 roku możesz wygrać  atrakcyjne nagrody, w tym nową hybrydową Toyotę Corollę. Oszczędzasz więc nie tylko swoje pieniądze, ale i środowisko!

Nagrody I stopnia dla Klientów Grupy SGB:

  • Samochód Toyota Corolla Hybrid
  • Smartwatch Garmin Vivoactive 4
  • Ekspres ciśnieniowy DeLonghi
  • Odkurzacz wodny bezworkowy Zilan
  • Plecak Wittchen

Nagrody II stpnia gwarantowne tylko dla Klientów Banku Spółdzielczegow Pleszewie:

  • 7 odkurzaczy iBT Technologies

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Zima 2020)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 20.01.2020 r. do 31.03.2020 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

 

Bezpieczeństwo środków:

Lokata to bezpieczeństwo inwestycji Twoich pieniędzy, bezpieczeństwo ulokowanych środków zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zapraszamy do placówek Banku Spółdzielczego w Pleszewie.

Otwierając w naszym Banku lokatę 3- i 6- miesięczną, na której zostanie ulokowane 500 zł, weźmiesz udział w Loterii Promocyjnej. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża Twój zysk.

Oprocentowanie lokaty SGB (Zima 2020) zmienne w skali roku, na dzień 20.01.2020 r. wynosi:

  • 1,50% w przypadku lokaty 6-miesiecznej oraz
  • 1,33% dla lokaty 3-miesięcznej.

Opłaty

Opłaty określone w Taryfie prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w walucie krajowej w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Do pobrania

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje