Bankowość internetowa - logowanie eBankNet eCorpoNet
Lokata SGB (Zima 2019)

Lokata SGB (Zima 2019)

Oszczędzaj i wygrywaj z Bankiem Spółdzielczym w Pleszewie

w loterii Lokata SGB z nagrodami

Oszczędności pną się w górę, a lawina nagród czeka! Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Pleszewie w okresie od 7 stycznia do 29 marca 2019 roku możesz wygrać nowego Opla MOKKA X i inne atrakcyjne nagrody.

Nagrody I stopnia  dla klientów Grupy SGB:

  • samochód Opel  MOKKA X ENJOY 1,4 Turbo 120 KM
  • telewizor Samsung
  • odkurzacz Bissell Crosswave
  • czytnik  e-book inkBOOK Lumos
  • opiekacz do kanapek Russell Hobbs

Nagrody II stopnia gwarantowane tylko dla Klientów Banku Spółdzielczego w Pleszewie:

  • 7 x opiekacz do kanapek Russell Hobbs

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Lato 2018)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 7.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Szczegóły oferty, w tym informacje dotyczące wysokości i rodzaju oprocentowania lokaty SGB dostępne są w placówkach Banków a Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Bezpieczeństwo środków:

Lokata to bezpieczeństwo inwestycji Twoich pieniędzy, bezpieczeństwo ulokowanych środków zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zapraszamy do placówek Banku Spółdzielczego w Pleszewie.

Otwierając w naszym Banku lokatę 3- i 6- miesięczną, na której zostanie ulokowane 500 zł, weźmiesz udział w Loterii Promocyjnej. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża Twój zysk.

Oprocentowanie lokaty SGB (Zima 2018) zmienne w skali roku, na dzień 07.01.2019 r. wynosi:

  • 1,50% w przypadku lokaty 6-miesiecznej oraz
  • 1,34% dla lokaty 3-miesięcznej.

Opłaty

Opłaty określone w Taryfie prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w walucie krajowej w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Do pobrania

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje