Bankowość internetowa - logowanie eBankNet eCorpoNet
Lokata SGB (Lato 2019)

Lokata SGB (Lato 2019)

OSZCZĘDZAJ LATEM w Loterii Lokata SGB z nagrodami

Ciesz się letnim odpoczynkiem i patrz, jak Twoje pieniądze pracują! Zakładając lokatę w Banku Spółdzielczym w Pleszewie w okresie od 15 lipca do 27 września 2019 roku masz szansę nie tylko zwiększyć zysk, ale i wygrać Śkodę Scalę oraz inne atrakcyjne nagrody .

Nagrody I stopnia  dla klientów Grupy SGB:

  • samochód Śkoda Scala Ambition
  • rowery męski Le Grand BowMan
  • rower damski Le grand Lille 3
  • wyciskarka Philips Viva Collection
  • wideorejestrator MIO MiVue C312 FullHD
  • aparat Fujifilm Instax Wide 300

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Lokata SGB (Wiosna 2019)” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 15.07.2019 r. do 27.09.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

Bezpieczeństwo środków:

Lokata to bezpieczeństwo inwestycji Twoich pieniędzy, bezpieczeństwo ulokowanych środków zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Zapraszamy do placówek Banku Spółdzielczego w Pleszewie.

Otwierając w naszym Banku lokatę 3- i 6- miesięczną, na której zostanie ulokowane 500 zł, weźmiesz udział w Loterii Promocyjnej. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa Twoją szansę na nagrody i pomnaża Twój zysk.

Oprocentowanie lokaty SGB (Lato 2019) zmienne w skali roku, na dzień 15.07.2019 r. wynosi:

  • 1,50% w przypadku lokaty 6-miesiecznej oraz
  • 1,34% dla lokaty 3-miesięcznej.

Opłaty

Opłaty określone w Taryfie prowizji i opłat za czynności i usługi bankowe w walucie krajowej w Banku Spółdzielczym w Pleszewie.

Do pobrania

Kredyty
Lokaty
Rachunki
Karty
Bankowość elektroniczna
Ubezpieczenia
Inne usługi
Promocje
Przydatne informacje